Mycie powierzchni szklanych

Klient Indywidualny? Przejdź do Czyszczenie powierzchni szklanych – Usługi dla Domu

Posiadamy odpowiednie doświadczenie w zakresie doczyszczania powierzchni szklanych. Nie specjalizujemy się w czyszczeniu alpinistycznym. Podczas realizacji zadań najczęściej wykorzystujemy podnośniki koszowe, wysokiej jakości preparaty chemiczne (opóźniające procesy ponownego osiadania zabrudzeń). W czasach oddawania do użytku obiektów o różnorodnych, ciekawych pomysłach architektonicznych, wsparcie w zakresie obsługi powierzchni trudno dostępnych, bywa nieodzowne W procesie doczyszczania powierzchni szklanych, blaszanych, kompozytowych, aluminiowych – szczególnie dużych połaci – wykorzystujemy nową technologię. Użycie wody demineralizowanej w połączeniu z ultralekkimi teleskopami, pozwala na jeszcze efektywniejszą realizację zadań w tym zakresie oraz, co jeszcze istotniejsze, wydłuża okresy pomiędzy kolejnymi czyszczeniami. Niewątpliwe zalety wykorzystania tej technologii to:

Dzięki zastosowaniu nowego urządzenia wykorzystującego wodę demineralizowaną możemy zaproponować Państwu atrakcyjne ceny oraz wysoką jakość wykonywanych prac.

Co czyścimy?

Wszelkie powierzchnie szklane, których utrzymanie w czystości przysparza Klientowi problemów, w tym panele fotowoltaiczne, wchodzą w zakres wykorzystania naszych usług.

Nasza rada

Często szkło pozostawione przez długi czas samo sobie, bez zabiegów pielęgnacyjnych, ulega trwałemu przywarciu minerałów. Ma to również miejsce wtedy, gdy w szczególności, zabrudzona woda z odprowadzeń trafia na taflę szkła regularnie. Szkło staje się nieprzejrzyste, matowe, a proces doczyszczania wymaga zastosowania agresywnych środków do rozpuszczania minerałów.

Jak czyścimy?

O technice i technologii postępowania decydują kryteria ekonomiki pracy i efektywności. Do wykonywania zadań wykorzystujemy tradycyjne metody, jak również sprzęt specjalistyczny w postaci urządzeń teleskopowych, myjących wodą osmotyczną, demineralizowaną. Niezależnie od techniki, działania nakierowane są na rozpuszczenie zabrudzeń oraz bezpieczne usunięcie ich w sposób gwarantujący czystą, błyszczącą powierzchnię szkła. Zastosowanie odpowiednich preparatów oraz wody osmotycznej, daje pewność znacznego wydłużenia okresów pomiędzy czyszczeniami.

Park maszyn i urządzeń

 • podnośnik teleskopowo przegubowy typu lekkiego do 3,5t,
 • wysokowydajne, gorącowodne urządzenie hydrodynamiczne,,
 • akcesoria ochrony indywidualnej, w tym dla alpinistów przemysłowych,
 • niskociśnieniowe opryskiwacze akumulatorowe, urządzenia teleskopowe,
 • drabiny.

Czego potrzebujemy?

Ze strony Klienta oczekujemy:

 • współpracy w zakresie określenia jego potrzeb i wymagań,
 • wyznaczenia pracownika, koordynatora, wprowadzającego na obiekt,
 • umożliwienia wykonania pomiarów i prób na obiekcie,
 • usunięcia przedmiotów wrażliwych ze strefy wykonywania zadania,
 • umożliwienia parkowania na czas prac w obrębie budynku,
 • dostępu do zasilania wodą bieżącą (kran techniczny),
 • umożliwienia parkowania na czas prac w obrębie budynku,
 • dostępu do zasilania prądem (230V),
 • jeśli to możliwe i niezbędne, umożliwienia wjazdu na posesję podnośnika typu lekkiego.

Czas oczekiwania na realizację

Zlecenia staramy się wykonywać bezzwłocznie. Z uwagi na charakter usługi, niezbędne są odpowiednie warunki pogodowe. Usługa mycia np. ogrodu zimowego, realizowana jest w czasie od 3 do 5 dni od momentu zaakceptowania warunków przez Klienta.

Czas trwania prac

O czasie niezbędnym do wykonania usługi decyduje wiele czynników. Rodzaj i wielkość powierzchni, dostępność z podłoża, skala i rodzaj zabrudzeń to główne z nich. W przygotowanej ofercie znajdą Państwo informacje nie tylko o technice i technologii postępowania, ale również o przewidywanym czasie zamknięcia realizacji.