Aktualności

Ozonowanie pomieszczeń, mieszkań.

2020-01-17

Witam. Z przyjemnością informuję o nowej usłudze jaką zapewniamy naszym Klientom "ozonowanie pomieszczeń i mieszkań", zastosowania tej usługi to m.in.: ultraszybkie niszczenie drobnoustrojów chorobotwórczych (dzięki łatwemu przenikaniu błony komórkowej), niszczenie patogenów, wirusów i bakterii; niszczenie pleśni i grzybów wraz z formami przetrwalnikowymi; niszczenie roztoczy; usuwanie zapachów (odorów) oraz neutralizacja substancji toksycznych poprzez rozrywanie wiązań chemicznych. Ozonowanie jest jedną z najskuteczniejszych i najszybszych technik, metod pozwalających na przywrócenie warunków korzystnych w naszych mieszkaniach, magazynach. Zastosowanie ozonu przez przeszkolonych pracowników, zgodnie z prawidłami postępowania jest całkowicie bezpieczne. Dzięki naszym nowym bardzo wydajnym generatorom ozonu zlecenia wykonujemy szybko i bardzo efektywnie. Zapraszamy do profesjonalnego ozonowania magazynów, chłodni, mieszkań, ozonowania wnętrza aut oraz innych. Zadzwoń zapytaj, doradzimy, wykonamy zadanie.


Noworoczne rabaty.

2020-01-04

W nowym 2020 roku dla naszych Klientów zainteresowanych czyszczeniem oraz polimeryzacją podłóg, 20% zniżki. Zniżka obejmuje usługę instalowania powłok ochronnych na posadzkach wykończonych PVC. Warunkiem skorzystania z oferty jest rezerwacja na usługę dokonana do końca stycznia 2020r. Myjemy i czyścimy, posadzki i podłogi, instalujemy powłoki ochronne. Zadania wykonujemy w oparciu o wysokiej klasy urządzenia: odkurzacze, szorowarki, automaty myjące. Wiedza i doświadczenie pozwala nam na realizację usług maszynowego czyszczenia posadzek na bardzo wysokim poziomie. Nasze usługi obejmują między innymi czyszczenie glazury i płytek gresowych, mycie posadzek betonowych. Zapraszamy do kontaktu.


"Prezentowe Oszczędności" dla naszych Klientów.

2019-12-16

50% zniżki na impregnację czyszczonych powierzchni do końca 2019 r. Oferta Świąteczno - Noworoczna. Dla naszych Klientów realizujących usługi czyszczenia/prania mebli tapicerowanych, 50% rabatu na usługę impregnacji. Polecamy szczególnie przy jasnych obiciach meblowych. Doradzamy, czyścimy, zabezpieczamy. Jedynym warunkiem skorzystania z oferty jest wyrażenie woli Klienta przed rozpoczęciem zleconych prac, rezerwacje dokonane w tym roku z terminem wykonania na styczeń 2020 r., objęte są ofertą promocyjną. Kompleksowe usługi czyszczenia specjalistycznego Kwazar.


Witamy na naszej nowej stronie internetowej!

2019-09-03

Bardzo nam miło zaprezentować Państwu naszą nową stronę internetową. Poza całkowitymi zmianami "pod maską", w wyglądzie, organizacji treści, nasza strona jest teraz zabezpieczona (HTTPS) i w pełni responsywna – wygląda dobrze nie tylko na komputerach, ale również na tabletach i smartfonach. Wprowadziliśmy czytelny podział zakładki Usługi na Usługi dla Domu oraz Usługi dla Firm. To w tych sekcjach znajdą Państwo katalog naszych usług z zakresu czyszczenia. Każda usługa jest teraz dokładnie opisana – dociekliwi mogą sprawdzić m.in. w jaki sposób realizujemy nasze zlecenia (technika i technologia działania), jakich maszyn i urządzeń używamy, a także dowiedzieć się jak utrzymać czystość przykładowo kostki brukowej, dachu, mebli czy elewacji na dłużej. W zakładce "O Firmie" dowiecie się Państwo m.in. co nas wyróżnia na tle innych firm sprzątających, jak długo działamy już na rynku i czy współpracowaliśmy z NATO... Z pozostałych sekcji najcenniejsza jest chyba "Kontakt", do której odwiedzenia gorąco Państwa zachęcamy :)