Aktualności

Jesień - Covid

2020-11-03

Dzień dobry. Mimo "chwilowych" zawirowań w gospodarce działamy wykorzystując MOCNE urządzenia, wiedzę, doświadczenie - "Panowie róbmy swoje..." cyt. W.M. Światło jest, ciemność nas jeszcze nie ogarnęła.


Przerwa urlopowa.

2020-07-07

Witam. W dniach 10-25. 07. 2020 r. planujemy przerwę wakacyjną. Wszystkich naszych stałych oraz przyszłych Klientów zachęcamy do kontaktu po tym terminie lub pozostawienia wiadomości na skrzynce kontaktowej Kwazar kwazar@czyszczenie.bydgoszcz.pl Państwu również życzymy udanego wypoczynku.


10 % rabatu na czyszczenie wykładzin dywanowych w biurach.

2020-06-25

Witam. Okres wakacyjny to dobra pora na wykonanie prac związanych z konserwacją/czyszczeniem wykładzin w biurach. Mniejsza obsada stanowisk, urlopy, wysoka temperatura powietrza, pozwalają na lepsze zaplanowanie oraz bezkolizyjne i bezpieczne wykonanie takich prac. Dla skuteczniejszej motywacji decydentów fundujemy 10% na prace czyszczenia ekstrakcyjnego wykładzin dywanowych w biurach. Rabat obowiązuje do końca sierpnia 2020 r. warunkiem jest powołanie się na ten zapis po wycenie prac z naszej strony. Zapraszamy do kontaktu.