O Firmie

Serdecznie witamy na stronie poświęconej profesjonalnemu czyszczeniu.
Witryna ta ma za zadanie przybliżyć Państwu naszą Firmę, jak również zapoznać Państwa z przykładowymi możliwościami wykorzystania naszego doświadczenia. Zbiór usług z branży utrzymania czystości, z natury rzeczy, nie jest zbiorem zamkniętym, dlatego w treści nie koncentrujemy się na wskazaniu wszystkich możliwych prac. Warto więc pamiętać, że Państwa kłopot, w prosty sposób, można skonsultować pisząc lub dzwoniąc do nas.

Firma czyszcząca z Bydgoszczy - czyszczenie elewacji
Wymiana tarczy szorowarki

O nas

Firma Profesjonalne Czyszczenie „Kwazar” jest firmą rodzinną, działającą na rynku od 2007r. Jesteśmy płatnikami podatku VAT. Korzystając z coraz większego zapotrzebowania na rynku, od szeregu lat rozwijamy siebie jak i nasze zaplecze techniczne. Dzięki charakterowi firmy mikro, systematycznie podwyższamy poziom świadczonych prac. Cechuje nas elastyczność, uczciwość i miła obsługa.
Nasze propozycje kierujemy na dwa zdefiniowane obszary, tj. „Dla Domu” oraz „Dla Firm”.

Dlaczego my?

Jeśli rozważają Państwo wybór właściwej firmy czyszczącej, pragniemy zapewnić o tym, że nie zawiodą się Państwo stawiając właśnie na nas. Nasze potknięcia w ciągu minionych kilkunastu lat działalności można policzyć na palcach jednej ręki. Jasnym jest, że nie popełnia błędów tylko ten, kto nic nie robi. Mimo tysięcy wykonanych zleceń, pozostajemy w przyjaznych kontaktach z naszymi Klientami.

Stale pozyskujemy “Usługobiorców z Polecenia”, którzy korzystając z doświadczenia swoich znajomych, krewnych, partnerów biznesowych, mają pewność że zlecona nam usługa zostanie właściwie wykonana.

Oto kilka powodów, dlaczego grono naszych klientów stale rośnie:

 • sympatyczna, cierpliwa obsługa, bezpłatne doradztwo
 • gotowość pomocy Klientowi w sytuacjach pilnych, działania ekspresowe
 • kultura osobista i uśmiech w kontakcie z Klientem
 • konkurencyjne ceny realizacji zleceń
 • szeroki asortyment usług
 • elastyczne, efektywne sposoby komunikacji i realizacji usługi
 • terminowość, punktualność, rzetelność, uczciwość
 • certyfikowana wiedza teoretyczna oraz praktyczna z zakresu utrzymania czystości
 • sprawdzone, skuteczne i bezpieczne środki czyszczące, preparaty impregnujące (wszystkie posiadają atesty PZH i spełniają normy sanitarno-epidemiologiczne)
 • nowoczesny park maszyn, urządzeń, akcesoriów
 • dogodne terminy i formy płatności
 • gwarancja na wykonaną usługę, dbałość o mienie Zlecającego
 • polisa ubezpieczeniowa OC na wykonywane usługi
Czyszczenie posadzek urządzeniem Kärcher
Mycie kostki brukowej w okolicach Bydgoszczy

Zaufali nam

Dotychczas zaufało nam bardzo wielu Klientów Indywidualnych, zamawiających usługi czyszczenia, sprzątania i konserwacji różnorodnych powierzchni w domu lub mieszkaniu. Cieszymy się także zaufaniem marek rozpoznawalnych na rynku, takich jak: Hotel „Pod Orłem” Bydgoszcz, Spółka „Polski Cukier S.A.” Kruszwica, Firma Kurierska „DHL” oddział w Solcu Kujawskim, Hotel „Saga” Zamość, „Genderka” sp. z o.o. Bydgoszcz, Pralnia „Ekopral” Bydgoszcz, „Belma” S.A. Lisi Ogon, Centrum Szkolenia Sił Połączonych „NATO” Bydgoszcz, „KSBRUK” Rozgarty, Firma „Meblomax” Bydgoszcz… i wielu innych.

Wszystkim dotychczasowym jak i przyszłym Zleceniodawcom pragniemy podziękować
za okazane zaufanie oraz wybór właśnie naszej Firmy.