Usługi dla Firm

Organizacjom, podmiotom prawnym i urzędom oferujemy zdobyte przez szereg lat doświadczenie w branży utrzymania czystości. Skutecznie realizujemy zadania związane z przekazaniem nieruchomości do użytkowania oraz prac specjalistycznych w bieżącej obsłudze obiektów. Zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów z którymi pogłębiamy i wciąż doskonalimy współpracę.

Gwarantujemy szybkie terminy realizacji oraz profesjonalne doradztwo w zakresie czyszczenia oraz konserwacji powierzchni. Usługi wykonujemy z użyciem maszyn i urządzeń linii profesjonalnej wiodących marek, ograniczając czas wykonania prac, jak i wydatnie podwyższając jakość oraz bezpieczeństwo realizacji. W powierzonych nam zleceniach wykorzystujemy wieloletnią współpracę z producentami oraz dystrybutorami chemii zadaniowej, profesjonalnej, korzystając z bieżących innowacji w tym zakresie.

Gwarancją bezpieczeństwa wykonania jest nasze wieloletnie doświadczenie, wiedza zdobyta w trakcie realizacji oraz szkoleń i certyfikowania. Wszelkie prace przez nas wykonywane objęte są ubezpieczeniem OC w zakresie działalności.

Rozsądne procedowanie zleceń najczęściej poprzedzone jest próbami na obiekcie. W połączeniu z rzetelnym wykonanie usługi zapewnia maksymalne ograniczenie uciążliwości prac przy zachowaniu wysokiej efektywności i jakości.
Zapraszamy do rozmów o konkretach.

Jak działamy?

1. Kontakt

Zlecający wysyła na nasz e-mail opracowane zapytanie ofertowe lub kontaktuje się telefonicznie.

2. Zebranie informacji

Analizujemy materiały i informacje przekazane przez Zlecającego, przeprowadzamy próby chemiczne, pomiary, szczegółowe rozmowy na obiekcie, opracowujemy zlecenie

3. Oferta

Przekazujemy Klientowi opracowaną ofertę kosztorysową wraz z uwzględnieniem technologii, techniki, terminów oraz polisy ubezpieczeniowej na prace.

4. Modyfikacje

Wspólnie ze Zlecającym ustalamy optymalne warunków i terminy.

5. Realizacja

Wykonujemy prace w oparciu o wcześniejsze ustalenia.

6. Odbiór prac

Klient weryfikuje zakres, jakość i terminowość wykonania zadań. Następuje rozliczenie dokumentacji.