Czyszczenie posadzki w Shapers.
Wymagający Klient. W miesiącu Czerwcu 2013r. zrealizowaliśmy między innymi.

W miesiącu marcu tego roku wykonaliśmy usługę czyszczenia wykładzin dywanowych, na zlecenie Firmy Klimat Solec. Pomimo wątpliwości innych firm czyszczących, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty.

W wyniku wielu zapytań ofertowych oraz dobrą współpracą z bydgoskimi przedszkolami, postanowiliśmy przygotować ofertę specjalną.

Nowe skuteczne metody czyszczenia.
Profesionalnie, rzetelnie, bezpiecznie Profesjonalne czyszczenie Bezpłatne doradztwo, oferta Zabezpieczamy wyczyszczone powierzchnie W Twoim biurze, domu, firmie Posadzki, elewacje, wykładziny
Kwazar Dla Domu

               Od wielu lat rośnie grono odbiorców naszych usług wśród prywatnych zleceniodawców. Często zdarza się, że Klient zlecający wykonanie usługi czyszczenia dla firmy, po zapoznaniu się z naszą ofertą i jakością wykonania, dostrzega potrzebę np. doczyszczenia tarasu we własnym domu. Jest nam szalenie miło, że i w tym przypadku tzw. marketing szeptany doskonale spełnia swoją funkcję. „Przecież sąsiadka zamawiała i była zadowolona, sąsiad skorzystał i nie żałuje…” Dlatego również Państwa zapraszamy do sprawdzenia nas w działaniu.

Wykonujemy usługi utrzymania czystości w domu jak i jego obejściu. Największą popularnością wśród klientów indywidualnych cieszą się: czyszczenie, pranie tapicerki meblowej, usuwanie starych powłok woskowych z paneli podłogowych i nakładanie świeżych, doczyszczanie podłóg wykonanych z glazury, terakoty, czyszczenie tarasów, ozonowanie pomieszczeń, usuwanie odorów, brzydkich zapachów po zwierzętach – zaplamienia z moczu, kału, zapachu nikotyny, neutralizacja zapachów po pożarach, odorów spalenizny, ogrodów zimowych, mycie elewacji, usuwanie mchów porostów alg z dachów i kostki brukowej, impregnacja kostki brukowej, czyszczenie, pranie wykładzin i dywanów na miejscu u klienta w domu.

Rozważając możliwość zamówienia jakiejkolwiek usługi, nie martw się o:

- tzw. efekt szybkiego brudzenia się czyszczonych powierzchni – klienci zauważają taki efekt najczęściej na czyszczonych meblach tapicerowanych, powodem jest tzw. oszczędność pozorna, firma lub „osoba dorabiająca do pensji”, chcąc zwiększyć swoją konkurencyjność cenową, pomija ważny etap procesu prania tapicerki meblowej, pozostawiając na jej powierzchni środki powierzchniowo czynne, tenzydy. Powstaje lepik na brud, efekt czyszczenia jest krótkotrwały. Oczywiście są dostępne środki czyszczące np. krystalizujące, mogące pozostawać na powierzchni  są one jednak znacznie droższe. Do usuwania niekorzystnej chemii przywiązujemy szczególną wagę.

- terminy, formy płatności – wystawiamy FV także o wydłużonym terminie płatności, płatności w ratach, z możliwością płatności na konto bankowe. Wykonujemy usługi także w systemie barteru. Ufamy naszym klientom, dzięki czemu oni mają zaufanie do nas.
- długi okres wyłączenia powierzchni z użytkowania, po wykonanej usłudze czyszczenia – w procesie doboru metody, technologii usuwania zabrudzeń, bierzemy pod uwagę potrzeby, sugestie klienta. Jeśli to możliwe maksymalnie skracamy okres wyłączenia powierzchni z użytku, ograniczeniem są wymogi właściwie przeprowadzonego procesu i wymogi technologiczne. Na życzenie klienta stosujemy urządzenia przyspieszające proces schnięcia:  wysoko wydajne dmuchawy, pochłaniacze wilgoci, szczególnie przydatne po czyszczeniu ekstrakcyjnym dywanów, nakładaniu powłok zabezpieczających na posadzkach twardych.

- szkodliwość stosowanej chemii – pracę, szczególnie w domu klienta, organizujemy w sposób gwarantujący bezpieczeństwo, stosujemy tylko certyfikowane środki czystości Karcher, Tenzi, Prochem, w tym także środki biodegradalne, powierzchnie wyczyszczone pozostawiamy przyjazne dla domowników, dzieci.
- uciążliwość, niebezpieczeństwo zniszczeń, zabrudzeń,  podczas realizacji prac – wieloletnie doświadczenie pozwala nam przeprowadzać usługi w jak najmniej uciążliwy dla klienta sposób, ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo i organizację prac, posiadamy ubezpieczenie kontraktowe działające w przypadku niezamierzonego spowodowania zniszczeń przez naszą firmę.

- wygórowaną cenę usługi – stawiamy na zadowolenie klienta - to dla nas priorytet. Korzystamy z poleceń, nie dopasowujemy cen do wyobrażeń klienta, ale do rzeczywistych potrzeb materiałowych i pracochłonności prac, optymalizujemy cenę wg kryterium potrzeb i sugestii klientów, usługę wykonujemy zawsze na wysokim poziomie co daje gwarancję zachowania właściwej kondycji, estetyki czyszczonych powierzchni na długi czas, staramy się przekonać klienta, że oszczędność bywa pozorna. Przy średnich i dużych zleceniach oraz dla klientów stałych (cyklicznie zamawiających usługi), stosujemy korzystne rabaty, płatności na raty.

- gwarancję rzetelności wykonania usługi – na nasze usługi udzielamy gwarancji, także klientom indywidualnym, jeśli zaakceptowałeś jakość usługi, zapłaciłeś za nią lecz np. w dniu następnym zauważyłeś niedociągnięcia, zadzwoń - dokonamy poprawek bez zbędnej zwłoki.

- uczciwość pracowników, bezpieczeństwo majątku – na życzenie klienta legitymujemy się zaświadczeniem o niekaralności, pracujemy w niewielkim, zaufanym gronie ludzi nacechowanych uczciwością, przyjaznym sposobem bycia. Rekomendacją będzie informacja, że cyklicznie wykonujemy usługi utrzymania czystości dla osób starszych, samotnych. Wielu klientów indywidualnych, właścicieli firm, na czas wykonywania usługi udostępnia nam klucze do lokali, pojazdów.

- termin wykonania usługi – usługi wykonujemy 24h na dobę od poniedziałku do piątku, zlecenia telefoniczne przyjmujemy  w godzinach 8:00 – 21:00 w każdy dzień, z wyjątkiem niedzieli.

Jesteśmy elastyczni - jeśli nie ma możliwości wykonania usługi w wyznaczonych dniach, realizujemy usługi w soboty i niedziele, także dla klientów indywidualnych.

 

Nasze usługi kierowane do klientów indywidualnych, wykonujemy je nie tylko na terenie miasta Bydgoszczy i okolic. Jeśli zachowana jest ekonomika przedsięwzięcia, wykonamy usługę pod każdym wskazanym adresem. Przekażemy wykonanie usługi zaprzyjaźnionej firmie w Państwa okolicy, firmie sprawdzonej, godnej naszego polecenia.
Wyczyścimy, wypierzemy Państwa dywany, wykładziny, doczyścimy posadzki, podłogi, posprzątamy po remoncie, usuniemy zabrudzenia z Państwa mebli, elewacji, podjazdów, parkingów. Zadbamy o długoletnią ochronę powierzonych do czyszczenia powierzchni. Posiadamy udokumentowane doświadczenie w branży utrzymania czystości.

Zadzwoń lub napisz do nas.

Dowiedz się więcej o wykonywanych usługach.
Dla domu.
Dla firmy.