Profesionalnie, rzetelnie, bezpiecznie Profesjonalne czyszczenie Bezpłatne doradztwo, oferta Zabezpieczamy wyczyszczone powierzchnie W Twoim biurze, domu, firmie Posadzki, elewacje, wykładziny
Meble, żaluzje

                 Wykonując usługi utrzymania czystości w Twoim domu, firmie, biurze zadbamy o twoje meble tapicerowane. W sposób skuteczny i bezpieczny pozbawimy je zaplamień, brudu, mikroorganizmów chorobotwórczych. Wyselekcjonowana gama preparatów, doświadczenie, park maszyn i urządzeń, pozwala nam z sukcesem realizować usługi dla gastronomii, służby zdrowia, hotelarstwa, biurowego zaplecza firm, centrów konferencyjnych. Zapewniamy naszym klientom poziom bezpieczeństwa realizacji do poziomu styczności z żywnością.
W ostatnim czasie z dużą dynamiką rozwijamy współpracę z firmami z branży hotelarskiej. Prosty rachunek ekonomiczny, oraz coraz większe oczekiwania gości, powodują wdrożenie systemu cyklicznych działań na rzecz poprawy czystości mebli tapicerowanych w pokojach  hotelowych, w szczególności łóżek. Dyrektorzy pensjonatów, domów wypoczynkowych, hoteli ale również osoby i firmy zajmujące się wynajmem domów i mieszkań coraz częściej dostrzegają potrzebę podniesienia standardów czystości w lokalach. 

Działając w systemie Kärcher: usuniemy zabrudzenia z twoich krzeseł konferencyjnych, foteli biurowych, zadbamy o czystość mebli w twojej kawiarni, restauracji, pensjonacie.
Doczyścimy meble niezależnie od rodzaju materiału obiciowego, od najpopularniejszych tapicerek tekstylnych po rozwiązania typu poliester (Eko-skóra) poprzez skórę naturalną lakierowaną i z wykończeniem ?otwartym? (anilinowe).

 

Wiele obiektów do których dostarczamy swoje usługi, wyposażonych jest w techniki osłonowe typu żaluzja pionowa (vertical). Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy usługę czyszczenia lamel żaluzji pionowych. Dla Państwa wygody zaplanowaliśmy czyszczenie w kompleksowym pakiecie:

  Czyszczenie lamel żaluzji pionowych (verticali) metodą wykorzystującą ultradźwięki-
metoda charakteryzuje się wysoką skutecznością oraz niskim obciążeniem na działanie mechaniczne.
Proces czyszczenia odbywa się w urządzeniach wypełnionych roztworem chemicznym. Wskutek emisji dźwięków o wysokiej częstotliwości, ze struktury materiału zostają wytrącone wszystkie zabrudzenia. W procesie czyszczenia zostaje usunięty tłuszcz, zaplamienia rozpuszczalne oraz nierozpuszczalne w wodzie, zaplamienia z nikotyny, nieprzyjemne zapachy. W ostatniej części procesu czyszczenia, lamele żaluzji pionowych zostają zanurzone w roztworze eliminującym ładowanie elektrostatyczne oraz pozostałości roztworu chemicznego. Dzięki temu żaluzje pozostają czyste przez jeszcze dłuższy czas.
Naszym klientom zapewniamy demontaż oraz montaż żaluzji po wykonaniu usługi. Bardzo wygodny system dla wymagającego zleceniodawcy, przy dużych realizacjach.

Dodatkowo, jeśli wymaga tego stan żaluzji wymieniamy uszkodzone podzespoły: ciężarki, łańcuszki itp.

Jeśli poszukujesz firmy wykonującej czyszczenie, pranie tapicerki meblowej, krzeseł, foteli - dobrze trafiłeś.
Masz kłopot z zabrudzonymi żaluzjami? Napisz lub zadzwoń do nas, sprawimy że znowu będą cieszyć swoim pięknem. Czyścimy żaluzje pionowe, verticale. Pierzemy, czyścimy meble biurowe i wypoczynkowe.