Czyszczenie posadzki w Shapers.
Wymagający Klient. W miesiącu Czerwcu 2013r. zrealizowaliśmy między innymi.

W miesiącu marcu tego roku wykonaliśmy usługę czyszczenia wykładzin dywanowych, na zlecenie Firmy Klimat Solec. Pomimo wątpliwości innych firm czyszczących, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty.

W wyniku wielu zapytań ofertowych oraz dobrą współpracą z bydgoskimi przedszkolami, postanowiliśmy przygotować ofertę specjalną.

Nowe skuteczne metody czyszczenia.
Profesionalnie, rzetelnie, bezpiecznie Profesjonalne czyszczenie Bezpłatne doradztwo, oferta Zabezpieczamy wyczyszczone powierzchnie W Twoim biurze, domu, firmie Posadzki, elewacje, wykładziny
Usługi/Czyścimy

          Nauczeni doświadczeniem, usługi Dla Firm wykonujemy w oparciu wizytę w miejscu jej realizacji. Takie działanie pozwala nam w pełni zrozumieć istotę problemu,  jak również dokładnie rozpoznać potrzeby Klienta, jego oczekiwania i warunki. Na podstawie zebranych informacji opracowujemy sposób realizacji, dopasowujemy technologię, rozpoznajemy zagrożenia. Informacje te zbiorczo publikujemy w indywidualnej ofercie kierowanej do Klienta. Niezależnie od rodzaju usługi, taki sposób postępowania jest najwłaściwszy, z uwagi na czytelność warunków realizacji dla obydwu stron. Zdarza się jednak, że Klientowi zależy na czasie, zadanie nie jest skomplikowane, zlecenie nie jest czasochłonne; wtedy działamy z pominięciem pełnego, wcześniejszego rozpoznania tak jak najczęściej bywa przy realizacji usług dla Klienta indywidualnego.

Jak zlecić naszej firmie wykonanie usługi?
Zadzwoń do nas GSM 668 782 113 lub napisz kwazar@czyszczenie.bydgoszcz.pl, my zajmiemy się resztą.


Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi zakresu i sposobu realizacji usług:

- czyszczenie, mycie, zabezpieczanie posadzeki i podłóg
- mycie, czyszczenie elewacji, fasad, konstrukcji
-nakładanie powłok zabezpieczających
-mycie podłóg PVC, linoleum, marmoleum …
-mycie kostki brukowej
-renowacja kostki brukowej
-czyszczenie, parkingów, podjazdów
-czyszczenie pranie wykładzin
-„Kwazar Dla Domu”
- czyszczenie tapicerki foteli biurowych, wypoczynkowych, krzeseł