Czyszczenie posadzki w Shapers.
Wymagający Klient. W miesiącu Czerwcu 2013r. zrealizowaliśmy między innymi.

W miesiącu marcu tego roku wykonaliśmy usługę czyszczenia wykładzin dywanowych, na zlecenie Firmy Klimat Solec. Pomimo wątpliwości innych firm czyszczących, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty.

W wyniku wielu zapytań ofertowych oraz dobrą współpracą z bydgoskimi przedszkolami, postanowiliśmy przygotować ofertę specjalną.

Nowe skuteczne metody czyszczenia.
Profesionalnie, rzetelnie, bezpiecznie Profesjonalne czyszczenie Bezpłatne doradztwo, oferta Zabezpieczamy wyczyszczone powierzchnie W Twoim biurze, domu, firmie Posadzki, elewacje, wykładziny
Czyszczenie Mebli Tapicerowanych

                Od samego początku działalności w branży utrzymania czystości wykonujemy usługi prania, czyszczenia tapicerki meblowej. Meble tapicerowane biurowe oraz te użytkowane w naszych domach wymagają cyklicznego odświeżania, prania. W oparciu o bezpieczne systemy najlepszych w branży, realizujemy zadania związane z cyklicznym, jak i interwencyjnym utrzymaniem mebli biurowych, oraz mebli tapicerowanych do użytku domowego. Wysokiej jakości urządzenia, pozwalają nam na maksymalne skrócenie czasu wyłączenia tapicerki z użytkowania. W zależności od stopnia zabrudzenia, rodzaju materiału, cyrkulacji i temperatury powietrza przyjmuje się, że  szacunkowy czas wyłączenia z użytkowania wynosi od 4h do 24h. Przyjmując zlecenia z tego zakresu działań, przygotowani jesteśmy na zabiegi związane z usuwaniem plam, odorów, sierści, zmechaceń itp. mając na uwadze wygodę naszych Klientów oraz kompleksowość realizacji usług.
Zalecamy ostrożność w stosowaniu „domowych sposobów czyszczenia mebli”. Dostępne na rynku preparaty w najlepszym przypadku, pozwalają na rozpuszczenie, odseparowanie nagromadzonego brudu, nie zapewniają nam jego pozbycia się. W wielu przypadkach pranie tego typu, powoduje zniszczenie materiału lub trwałe i znaczne obniżenie jego estetyki. Nie bez znaczenia  pozostaje fakt, iż zastosowana chemia pozostaje w naszym bliskim otoczeniu, i może wywoływać obniżony komfort lub wprost reakcje chorobowe np. skóry. Doradzamy stosowanie czyszczenia interwencyjnego, tylko w obrębie zaplamionego miejsca, świeżej plamy.
W procesie czyszczenia usuwamy z materiału nie tylko nagromadzony bród, kurz, ale również niszczymy, pozbywamy się patogenów, roztoczy, odorów. Dla jeszcze lepszego komfortu i jakości prac, wypłukujemy stosowaną chemię (nawet jeśli tego nie wymaga), zabezpieczamy powierzchnię poprzez impregnację.
Prace realizujemy pod adresem (biura, firmy, domu, mieszkania) wskazanym przez Zlecającego. Odpowiednio zabezpieczamy miejsce wykonania czyszczenia, uwzględniając wrażliwość powierzchni np. podłóg. Kierujemy pracami w sposób maksymalnie ograniczający uciążliwość procesów. Proponujemy elastyczne terminy współgrające z harmonogramem działania podmiotu (firma, biuro). Mając na uwadze zadowolenie Klienta doradzamy rozwiązania, pozwalające utrzymać powierzchnie w dobrej kondycji, przez długi czas bez efektu tzw. „szybkiego ponownego zabrudzenia”.