Czyszczenie posadzki w Shapers.
Wymagający Klient. W miesiącu Czerwcu 2013r. zrealizowaliśmy między innymi.

W miesiącu marcu tego roku wykonaliśmy usługę czyszczenia wykładzin dywanowych, na zlecenie Firmy Klimat Solec. Pomimo wątpliwości innych firm czyszczących, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty.

W wyniku wielu zapytań ofertowych oraz dobrą współpracą z bydgoskimi przedszkolami, postanowiliśmy przygotować ofertę specjalną.

Nowe skuteczne metody czyszczenia.
Profesionalnie, rzetelnie, bezpiecznie Profesjonalne czyszczenie Bezpłatne doradztwo, oferta Zabezpieczamy wyczyszczone powierzchnie W Twoim biurze, domu, firmie Posadzki, elewacje, wykładziny
Czyszczenie Innych Powierzchni

                Świat w każdej dziedzinie z niesamowitą prędkością się zmienia. We wszystkich dziedzinach naszego życia postępuje szybki rozwój, gejzer nowych pomysłów na współczesne potrzeby. Nie stanowi wyjątku branża budowlana oraz wykończenia wnętrz, poszukujące coraz ambitniejszych rozwiązań  z wykorzystaniem nowych procesów, technologii, materiałów. Architekci realizują coraz to nowe i bardziej skomplikowane bryły budynków, spajając różnorodne materiały takie jak np. szkło, ceramikę, aluminium powlekane, materiały kompozytowe.
Powyższe sprowadza potrzebę niezatrzymanego rozwoju również na branżę utrzymania czystości. Zaopatrywana jest ona w coraz nowsze maszyny i urządzenia, mające sprostać potrzebom rynku. Nowe oprzyrządowanie, również nowe materiały i rozwiązania, nie pozostają bez udziału firm zaopatrujących jak też wykonujących usługi czyszczenia, konserwacji powierzchni.
 Ciągle dokształcamy się w zawodzie, poszukujemy nowych, skutecznych rozwiązań. Jako firma staramy się posiadać odpowiedź technologiczną na każdy problem zgłoszony przez potencjalnego Klienta. W rozwiązaniu zagadnienia nie pozostajemy sami. Przez ponad 10 lat działalności w branży, wytworzyła się naturalna  siatka naszych partnerów, dostawców, specjalistów; z których wiedzy i doświadczenia możemy korzystać. Dlatego nie obawiamy się nowych wyzwań, to one nas rozwijają i sprawiają że jesteśmy lepsi.