Czyszczenie posadzki w Shapers.
Wymagający Klient. W miesiącu Czerwcu 2013r. zrealizowaliśmy między innymi.

W miesiącu marcu tego roku wykonaliśmy usługę czyszczenia wykładzin dywanowych, na zlecenie Firmy Klimat Solec. Pomimo wątpliwości innych firm czyszczących, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty.

W wyniku wielu zapytań ofertowych oraz dobrą współpracą z bydgoskimi przedszkolami, postanowiliśmy przygotować ofertę specjalną.

Nowe skuteczne metody czyszczenia.
Profesionalnie, rzetelnie, bezpiecznie Profesjonalne czyszczenie Bezpłatne doradztwo, oferta Zabezpieczamy wyczyszczone powierzchnie W Twoim biurze, domu, firmie Posadzki, elewacje, wykładziny
Aktualności
Czyszczenie dla wymagających.
07.03.2013

     Od niedawna oprócz sprawdzonych już i skutecznych technologii czyszczenia tapicerki meblowej, dywanów i wykładzin, stosujemy nową metodę. Metoda ta charakteryzuje się  wysoką skutecznością separacji (izolowania brudu) w stosunku do agresywności czyszczenia. Dzięki zastosowaniu specjalnie opracowanego preparatu Firmy Karcher, w jednym przejściu roboczym zapewniamy, usunięcie brudu oraz impregnację powierzchni. Wysoka jakość środka, pozwala skrócić proces czyszczenia o fazę wypłukania chemii. Dzieje się tak w wyniku użycia odpowiednio dobranych komponentów preparatu, które nie powodują problemu tzw. „szybkiego brudzenia się”,  jednocześnie zapewniając znaczne obniżenie podatności materiałów, tekstyliów na przyleganie brudu.
    Dodatkowym walorem metody jest, bardzo krótki okres wyłączenia z użytkowania. Ma to spore znaczenie w przypadku czyszczenia powierzchni tapicerek meblowych, samochodowych oraz dywanów. Technologia ta rewelacyjnie sprawdza się w procesie czyszczenia dywanów i wykładzin, gdzie jako uzupełnienie działań wykorzystujemy urządzenie jednodyskowe z padem z mikro-fibry- powierzchnia jest praktycznie „dostępna od zaraz”.
     Metodę stosujemy wyłącznie na powierzchniach słabo zabrudzonych lub przeznaczonych do odświeżenia.